• +420 773 333 200 (recepce)
  • +420 774 790 791 (restaurace)
  • recepce@hotelrakovec.cz
  • Facebook
Rezervace

Svatby a oslavy

Svatební den v romantickém prostředí

Svatby a oslavy

Využijte krásného a romantického prostředí v našem hotelu u brněnské přehrady a svůj svatební den prožijte právě zde! Pro pořádání svateb je u nás k dispozici plně klimatizovaný sál s kapacitou až 120 osob. Hotel Rakovec, který se nachází v těsné blízkosti tohoto oblíbeného rekreačního místa, Vám poskytne dokonalý servis pro Vaši svatbu ve všech bodech!

Mile rádi Vám vyjdeme vstříc se sestavením svatebního menu nebo Vám sami nabídneme několik různých variant jednotlivých chodů. Součástí našeho svatebního servisu je také zařizování některých známých svatebních zvyků, jako je například rozbíjení nádobí, únos nevěsty atd.

Našim cílem je především Vaše spokojenost a nezapomenutelné okamžiky strávené v prostředí našeho hotelu. Využít u nás také můžete různorodých možností zábavy pro Vaši svatební oslavu. V letních měsících poskytuje hotel Rakovec možnost příjemného osvěžení ve slané vodě na venkovní terase. Navštívit také můžete náš nově otevřený Bowling bar. Ke svatebnímu veselí lze také využít prostory naší venkovní terasy, která poskytuje krásný výhled na brněnskou přehradu a nabízí až 120 míst k sezení.

Zajistíme Vám

Svatební šaty, slavnostní oblek a doplňky, místo svatebního obřadu s výhledem na brněnskou přehradu, prostory restaurace pro svatební hostinu, ubytování pro hosty a novomanželský pokoj, výlet na parníku s občerstvením, snubní prsteny, floristické služby, vizážistka, kadeřnické služby, svatební dorty a cukroví, foto, video a doprava, tiskoviny a svatební oznámení, hudba, ohňostroj či svatební holubi. Půjčíme Vám svatební dekorace, zajistíme právní služby a tlumočníka.

V případě, že potřebujete zajistit dopravu a rozvoz Vašich svatebních hostů, můžete využít našich služeb. Zajistíme pro Vás profesionální řidiče s vozy, na které se budete moci s čímkoliv obrátit. Domluvit se například na příjezdu nevěsty a ženicha na svatbu, dále na odvozu spojeném s focením, na únosu nevěsty anebo na večerním rozvozu svatebních hostů.

Díky našim bohatým zkušenostem a profesionálnímu týmu budete s námi zajisté spokojeni. Postaráme se o hladký průběh celé akce a uděláme vše proto, aby byl pro Vás svatební obřad v hotelu Rakovec nádhernou vzpomínkou na celý život!

Máte důvod k oslavám?

Krásná okolní příroda brněnské přehrady, moderní prostory hotelu s klimatizovaným sálem, rozlehlá venkovní terasa a spousta možností pro Vaši zábavu je ideální kombinací pro konání opravdu nezapomenutelných oslav. Narozeniny, promoce, dětské dny či smuteční hostiny připravíme přesně podle Vašich představ.

Jsme schopni uspořádat oslavy všeho druhu, během kterých si budete moci vychutnat ničím nerušené posezení. Zařídíme také animační program pro Vaši oslavu, jako je například živá či reprodukovaná hudba nebo jiná doprovodná činnost. K zábavné části oslavy můžete využít například náš nově zařízený Bowling bar, kvalitní wellness služby a v letních dnech se mohou návštěvníci osvěžit v našem venkovním bazénu se slanou vodou. V případě, že se Vám Vaše oslava nebude chtít ukončit odjezdem domů, mile rádi Vám zajistíme ubytování v našem hotelu pro všechny účastníky akce.

Máte nějaké dotazy?
Zde můžete vytvořit nezávaznou poptávku Vaší svatby či oslavy.
Vyplňte formulář a my Vám obratem odpovíme nebo zašleme vypracovanou cenovou nabídku pro Vámi poptávanou akci.