• +420 773 333 200 (recepce)
  • +420 774 790 791 (restaurace)
  • recepce@hotelrakovec.cz
  • Facebook
Rezervace

Firemní akce

Ideální místo pro firemní akce a školení

Prostředí hotelu Rakovec je ideální k uspořádání jakékoliv firemní akce, školení, konference nebo firemní prezentace. Poskytnout Vám můžeme klimatizovaný konferenční sál s kapacitou 120 osob, ve kterém je pro Vás k dispozici moderní audiovizuální technika, bezdrátový mikrofon, dataprojektor s promítacím plátnem, praktický flipchart, video, CD a DVD přehrávač.

Místnosti lze také zcela zatemnit a náš personál Vám zajistí rozmístění stolů a židlí přesně podle Vašich představ. Díky našim bohatým zkušenostem jsme schopni zajistit nejen program firemní akce, kvalitní živou či reprodukovanou hudbu, ale také stravování a ubytování všech účastníků. Jako doprovodný program si můžete zvolit některou z našich volnočasových aktivit, jako je návštěva nově zařízeného Bowling baru nacházejícího se přímo v suterénu hotelu, dále můžete využít našich profesionálních Wellness služeb. Rádi se s Vámi na všem domluvíme a vyjdeme Vám maximálně vstříc. V případě zájmu pro Vás zajistíme také kompletní gastronomický servis, který může zahrnovat coffee breaky přes pracovní obědy, slavnostní menu až po rauty.

Vše přizpůsobíme Vašim individuálním přáním. Jsme si jisti, že v našem hotelu bude mít Vaše firemní akce hladký a úspěšný průběh.

V letních měsících lze vše uskutečnit na naší rozlehlé venkovní terase s kapacitou až 120 osob, na které je umístěn zahradní gril. Zde Vám rádi připravíme naše výtečné pokrmy. Venkovní terasa poskytuje nádherný výhled na brněnskou přehradu a posezení na ní je opravdu příjemné. Během horkých dnů se můžete osvěžit v naší venkovní nádrži se slanou vodou.

Zajišťujeme servis pro pořádání Vaší firemní akce i mimo prostory hotelu Rakovec! Náš profesionální tým má bohaté zkušenosti s organizací cateringu na firemních školeních, konferencích, prezentacích nebo večírcích. Součástí našich služeb je také příprava místností, důmyslné rozmístění bufetových a nápojových stolů, profesionální úprava podávaných pokrmů i kvalitní a spolehlivý servis během podávání našich jídel.

Máte nějaké dotazy?
Zde můžete vytvořit nezávaznou poptávku Vaší firemní akce či školení.
Vyplňte formulář a my Vám obratem odpovíme nebo zašleme vypracovanou cenovou nabídku pro Vámi poptávanou akci.