Menu

Wellness se saunou

vířivkou nebo nabídka kvalitních masáží

+420 515 908 624 +420 774 790 793 recepce@hotelrakovec.cz recepce otevřena: 7:00 - 20:00

Wellness

Wellness centrum v hotelu Rakovec Vám nabízí příjemně strávené chvíle, během kterých si dopřejete odpočinku a relaxace. Ať už sami nebo se svými blízkými využijte účinků finské sauny, parní lázně či infrasauny, zaplavte si v bazénu nebo nechte tělo uvolnit příjemnou vířivou koupelí. Naše wellness je pro svoji stavbu a rozlohu ideální pro privátní využití, poskytne maximum soukromí a ničím nerušené chvíle odpočinku pro Vás a Vaše blízké. Využít také můžete nabídku důkladných masáží, které napomáhají k celkové regeneraci organismu, pozitivně ovlivňují bolestivé a zatuhlé svalstvo a dopřejí tak relaxaci nejen Vašemu tělu, ale i duši.

 

AKCE WELLNESS DEN 

Prožijte den v soukromí celého wellness centra a užijte si důkladnou masáž od našich masérů. Restaurace Vám dále nabídne večeři/oběd dle vlastního výběru společně s láhví vína z nabídky vín přívlastkových. Na závěr využijte možnosti odvozu drink and drive v okolí 15 km od hotelu.   

 

Masáže

Využijte nabídky důkladných masáží, které napomáhají k celkové regeneraci organismu, pozitivně ovlivňují bolestivé a zatuhlé svalstvo a dopřejí tak relaxaci nejen Vašemu tělu, ale i duši. Naše nabídka zahrnuje sportovní, klasické masáže a masáže lávovými kameny.

 

Výživové poradenství

Analýza složení těla je prováděna pomocí profesionálního přístroje INBODY. Pomocí této metody Vám zjistíme například podíl a hmotnost tukové tkáně v jednotlivých částech těla, podíl a hmotnost svalové tkáně v jednotlivých částech těla, podíl a hmotnost vody, tuků a svalů v celém těle, nebo výpočteme BMI, PBF, WHR, BMR.

 

Dárkové poukazy

Chcete věnovat dárek, který potěší? Zvolte sami z nabídky masáží, wellness a ostatních služeb hotelu, čím chcete potěšit své blízké. Nakombinujte s bowlingem a restaurací, ve které můžete věnovaný den zakončit výbornou večeří a lahví vína.

 

 

Informace pro hosty

* všechny možnosti využití wellness je nutné si předem rezervovat

* pro ubytované hosty platí ceny privátního wellness - 15%

* vstup do wellness bez privátního využití je možný denně od 9:00 do 14:00 hodin. V ostatních hodinách je vstup možný pouze po domluvě na recepci hotelu 

Ceník wellness

Cena
Privátní wellness 60 minut2 osoby1400,- Kč
za každou další osobu v privátním wellness200,- Kč
Privátní wellness 90 minut2 osoby2000,- Kč
za každou další osobu v privátním wellness300,- Kč
Vstup do wellness 90 minut 1 osoba (9:00 - 14:00)260,- Kč
Wellness si u nás můžete objednat online. Zašlete své požadavky a my se s Vámi brzy spojíme a potvrdíme termín. Datum a čas uveďte v poznámce on-line rezervace.