Menu

Wellness se saunou

vířivkou nebo nabídka kvalitních masáží

Wellness

Wellness centrum v hotelu Rakovec Vám nabízí příjemně strávené chvíle, během kterých si dopřejete odpočinku a relaxace. Ať už sami nebo se svými blízkými využijte účinků finské sauny, parní lázně či infrasauny, zaplavte si v bazénu nebo nechte tělo uvolnit příjemnou vířivou koupelí. Naše wellness je pro svoji stavbu a rozlohu ideální pro privátní využití, poskytne maximum soukromí a ničím nerušené chvíle odpočinku. Využít také můžete nabídku důkladných masáží, které napomáhají k celkové regeneraci organismu, pozitivně ovlivňují bolestivé a zatuhlé svalstvo a dopřejí tak relaxaci nejen Vašemu tělu, ale i duši. 

 

AKCE WELLNESS DEN 

Prožijte den v souromí celého wellness centra a užijte si důkladnou masáž od našich masérů. Restaurace Vám dále nabídne večeři/oběd dle vlastního výběru společně s lahví vína z nabídky vín přívlastkových. Na závěr využijte možnosti odvozu drink and drive v okolí 15 km od hotelu.   

 

Masáže

Využijte nabídky důkladných masáží, které napomáhají k celkové regeneraci organismu, pozitivně ovlivňijí bolestivé a zatuhlé svalstvo a dopřejí tak relaxaci nejen Vašemu tělu, ale i duši. Naši maséří nabízí masáže klasické, sportovní a masáže lávovými kameny.

 

Dárkové poukazy

Chcete věnovat dárek, který potěší? Zvolte sami z nabídky masáží, wellness a ostatních služeb hotelu, čím chcete potěšit své blízké. Nakombinujte s bowlingem a restaurací, ve které můžete věnovaný den zakončit výbornou večeří a lahví vína.

 

Výživové poradenství

S přístrojem InBody nabízíme podrobnou analýzu složení Vašeho těla a následně poskytneme kompletní poradenství ohledně stravování, navrhneme vhodné cvičební a tréninkové plány.

 

 

Informace pro hosty

otevírací doba: PO - NE: 9:00 - ??:?? hod.

* všechny možnosti využití wellness je nutné si předem rezervovat

Ceník wellness

Cena
Privátní wellness 60 minut1 - 6 osob1400,- Kč
za každou další osobu v privátním wellness200,- Kč
Privátní wellness 90 minut1 - 6 osob2000,- Kč
za každou další osobu v privátním wellness250,- Kč
Privátní wellness 120 minut1 - 6 osob2500,- Kč
za každou další osobu v privátním wellness300,- Kč
Vstup do wellness 90 minut 1 osoba 260,- Kč
Vstup do wellness 90 minutděti do 15-ti let195,- Kč
Wellness si u nás můžete objednat online. Zašlete své požadavky a my se s Vámi brzy spojíme a potvrdíme termín. Datum a čas uveďte v poznámce on-line rezervace.