Menu

Wellness se saunou

vířivkou nebo nabídka kvalitních masáží

+420 515 908 624 +420 774 790 793 recepce@hotelrakovec.cz recepce otevřena: 7:00 - 20:00

Wellness

Nově otevřené wellness centrum v hotelu Rakovec Vám nabízí příjemně strávené chvíle, během kterých si dopřejete odpočinku a relaxace. Ať už sami či se svými blízkými využijte účinků finské sauny, parní lázně či infrasauny, zaplavte si v bazénu nebo nechte tělo uvolnit příjemnou vířivou koupelí. Naše wellness je pro svoji stavbu a rozlohu ideální pro privátní využití, poskytne maximum soukromí a ničím nerušené chvíle odpočinku pro Vás a Vaše blízké. Využít také můžete širokou nabídku masáží, které napomáhají k celkové regeneraci organismu, pozitivně ovlivňují bolestivé a zatuhlé svalstvo a dopřejí tak relaxaci nejen Vašemu tělu, ale i duši. Naše nabídka zahrnuje od sportovních přes klasické masáže a masáže lávovými kameny.

 

Privátní wellness

Chcete relaxovat a přitom nebýt rušeni ostatními lidmi? Využijte naše luxusní wellness pro soukromé účely a dopřejte sobě a svým blízkým chvíle odpočinku a relaxace za bezkonkurenční cenu. Soukromé wellness dále nabízí možnost občerstvení, zahrnující kompletní sortiment našeho baru.

 

Masáže

Využijte nabídky důkladných masáží, které napomáhají k celkové regeneraci organismu, pozitivně ovlivňují bolestivé a zatuhlé svalstvo a dopřejí tak relaxaci nejen Vašemu tělu, ale i duši. Naše nabídka zahrnuje sportovní, klasické masáže a masáže lávovými kameny.

 

Výživové poradenství

Analýza složení těla je prováděna pomocí profesionálního přístroje INBODY. Pomocí této metody Vám zjistíme například podíl a hmotnost tukové tkáně v jednotlivých částech těla, podíl a hmotnost svalové tkáně v jednotlivých částech těla, podíl a hmotnost vody, tuků a svalů v celém těle, nebo výpočteme BMI, PBF, WHR, BMR.

 

Dárkové poukazy

Chcete věnovat dárek, který potěší? Zvolte sami z nabídky masáží, wellness a ostatních služeb hotelu, čím chcete potěšit své blízké. Nakombinujte s bowlingem a restaurací, ve které můžete věnovaný den zakončit výbornou večeří a lahví vína.

 

Zvýhodněné vstupné do wellness

V našem wellness centru si můžete zakoupt zvýhodněnou permanentku, se kterou budete mít 10 vstupů do wellness na 90 minut a 20% slevu na všechny služby wellness a masáže. Platnost karty je jeden rok. Permanentku je také možné využít i pro vstup více osob.

 

* pro ubytované hosty platí ceny - 15%

Ceník wellness

Cena
Vstup do wellness 1 osoba (90 minut)260,- Kč
Privát pro DVA60 minut1200,- Kč
Privát pro RODINU60 minut (2 dospělí + max 3 děti)1500,- Kč
Privát pro SKUPINU90 minut (6 osob, za každou další osobu 300,- Kč)2000,- Kč
Wellness si u nás můžete objednat online. Zašlete své požadavky a my se s Vámi brzy spojíme a potvrdíme termín. Datum a čas uveďte v poznámce on-line rezervace.