Menu

Wellness se saunou

vířivkou nebo nabídka kvalitních masáží

+420 515 908 624 +420 774 790 790 recepce@hotelrakovec.cz recepce otevřena: 7:00 - 22:00

Wellness

Nově otevřené wellness centrum v hotelu Rakovec Vám nabízí příjemně strávené chvíle, během kterých si dopřejete odpočinku a relaxace. Ať už sami či se svými blízkými využijte účinků finské sauny, parní lázně či infrasauny, zaplavte si v bazénu nebo nechte tělo uvolnit příjemnou vířivou koupelí. Naše wellness je pro svoji stavbu a rozlohu ideální pro privátní využití, poskytne maximum soukromí a ničím nerušené chvíle odpočinku pro Vás a Vaše blízké. Využít také můžete širokou nabídku masáží, které napomáhají k celkové regeneraci organismu, pozitivně ovlivňují bolestivé a zatuhlé svalstvo a dopřejí tak relaxaci nejen Vašemu tělu, ale i duši. Naše nabídka zahrnuje od sportovních přes klasické masáže a masáže lávovými kameny.

 

Masáže

Využijte široké nabídky masáží, které napomáhají k celkové regeneraci organismu, pozitivně ovlivňují bolestivé a zatuhlé svalstvo a dopřejí tak relaxaci nejen Vašemu tělu, ale i duši. Naše nabídka zahrnuje sportovní, klasické masáže a masáže lávovými kameny.

Analýza těla InBody a výživové poradenství

Analýza složení těla je prováděna pomocí profesionálního přístroje INBODY. Pomocí této metody Vám zjistíme například podíl a hmotnost tukové tkáně v jednotlivých částech těla, podíl a hmotnost svalové tkáně v jednotlivých částech těla, podíl a hmotnost vody, tuků a svalů v celém těle, nebo výpočteme BMI, PBF, WHR, BMR.

Dárkové poukazy

Chcete věnovat dárek, který potěší? Zvolte si sami ze široké nabídky masáží, wellness procedur či výživového poradenství, čím chcete potěšit své blízké. Nakombinujte s bowlingem a restaurací, ve které můžete věnovaný den zakončit výbornou večeří a lahví vína.

Zvýhodněné vstupné do wellness

V našem wellness centru si můžete zakoupt zvýhodněnou permanentku, se kterou budete mít 10 vstupů do wellness na 90 minut a 20% slevu na všechny služby wellness a masáže. Platnost karty je jeden rok. Permanentku je také možné využít i pro vstup více osob.

Soukromé wellness

Chcete relaxovat a přitom nebýt rušeni ostatními lidmi? Využijte naše luxusní wellness pro soukromé účely a dopřejte sobě a svým blízkým chvíle odpočinku a relaxace za bezkonkurenční cenu. Soukromé wellness dále nabízí možnost občerstvení, zahrnující kompletní sortiment našeho baru.  

 

 

Ceník wellness

Cena
Vstup do wellness 1 osoba (90 minut)260,- Kč
Privátní wellnessaž pro 8 osob (90 minut)1990,- Kč
Zapůjčení županupo celou dobu pobytu50,- Kč
Wellness si u nás můžete objednat online. Zašlete své požadavky a my se s Vámi brzy spojíme a potvrdíme termín. Datum a čas uveďte v poznámce on-line rezervace.