Menu
+420 515 908 624 +420 774 790 790 recepce@hotelrakovec.cz recepce otevřena: 7:00 - 22:00

Naše služby

Bowling

V našem Bowling baru si můžete naplno užít skvělou hru s Vašimi přáteli, kolegy nebo s rodinou. K dispozici Vám budou dvě plně automatizované bowlingové dráhy. Více informaci »

Dárkové poukazy

Věnujte pohodu pro Vaše nejbližší. Nejlepší dárek pro Vaše blízké nebo jako poděkování obchodním partnerům. Vyberte služby, napište věnování, služby libovolně kombinujte. Více informaci »

Firemní akce

Prostory hotelu Rakovec jsou ideálním místem k uspořádání jakékoliv firemní akce, školení, konference nebo firemní prezentace. Využít můžete prostorný klimatizovaný konferenční sál s moderní audiovizuální technikou. Více informaci »

InBody - analýza složení těla

S přístrojem InBody nabízíme podrobnou analýzu složení Vašeho těla a následně poskytneme kompletní poradenství ohledně stravování, navrhneme vhodné cvičební a tréninkové plány. Více informaci »

Masáže

Nabídka důkladných masáží, které napomáhají k celkové regeneraci organismu, pozitivně ovlivňují bolestivé a zatuhlé svalstvo a dopřejí tak relaxaci nejen Vašemu tělu, ale i duši. Více informaci »

Pobytové balíčky

Akční nabídky ubytování, které Vám poskytnou skvělý relax a odpočinek za výhodné ceny. Dopřejte si chvíle pohody strávené v krásném prostředí brněnské přehrady. Více informaci »

Restaurace

Restaurace nabízí široký výběr tradičních i mezinárodních jídel, jedinečné sezónní speciality a pravidelnou nabídku výtečných pokrmů. Využít můžete také našich poledních menu za výhodnou cenu, které pravidelně nabízíme od pondělí do pátku. Více informaci »

Rozvoz denního menu

Rozvoz denního menu od 10 porcí zdarma. Při sestavování jídelních lístků vycházíme zejména z tradiční české kuchyně a dalších populárních receptů odpovídajících potřebám zákazníka. Více informaci »

Svatby od A do Z

Využijte krásného a romantického prostředí hotelu u brněnské přehrady a svůj svatební den prožijte právě zde! Hotel Rakovec Vám poskytne dokonalý servis pro Vaši svatbu ve všech bodech. Více informaci »

Ubytování

Příjemné ubytování v hotelu Rakovec Vám nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou prostorné, poskytnou Vám dostatečný úložný prostor a samozřejmostí je také ke každému pokoji vlastní moderně vybavená koupelna. Více informaci »

Venkovní nádrž se slanou vodou a dětský koutek

Během letních měsíců můžete dětem průběh pobytu zpříjemnit návštěvou dětského koutku. Také se nabízí možnost příjemného osvěžení v naší venkovní nádrži se slanou vodou. Více informaci »

Wellness

Příjemně strávené chvíle, během kterých si dopřejete odpočinku a relaxace. Ať už sami či se svými blízkými využijte účinků finské sauny, parní lázně či infrasauny, zaplavte si v bazénu nebo nechte tělo uvolnit příjemnou vířivou koupelí. Více informaci »