Menu

Vyhlídková terasa

s výtečnou kuchyní a grilovanými specialitami

Restaurace

Restaurace v hotelu Rakovec nabízí široký výběr tradičních i mezinárodních jídel. Základem našich pokrmů jsou vždy výhradně čerstvé suroviny, které zaručují výbornou chuť. Restaurace dále nabízí jedinečné sezónní speciality, stejně jako pravidelnou nabídku skládající se z výtečných předkrmů, polévek, hlavních jídel i dezertů. Využít můžete také našich poledních menu za výhodnou cenu, které pravidelně nabízíme od pondělí do pátku.

Pro naše návštěvníky nabízíme v letních měsících možnost příjemného posezení na prostorné vyhlídkové terase, která poskytuje dokonalý a ničím nerušený výhled na brněnskou přehradu. Na terase si můžete v klidu vychutnávat skvělé jídlo, zmrzlinu nebo osvěžující nápoje a koktejly z naší pestré nabídky. Součástí terasy je také zahradní gril na dřevěné uhlí, na kterém jsou neustále připravované špízy, ryby nebo například steaky. Prostor terasy lze využít k pohoštění až 120 osob, díky čemuž lze po domluvě uspořádat rodinnou oslavu nebo jakoukoli jinou společenskou akci. K dispozici Vám je náš pohotový personál, který se vždy snaží vyjít vstříc Vašim požadavkům. Během horkých dnů si také můžete užít venkovního koupání ve slané vodě, které Vám poskytne příjemné osvěžení a  relaxaci.

 

Rozvoz denního menu

Objednávky přijímáme na celý následující týden. Jídelní lístek Vám bude doručen vždy v týdnu předchozím nebo jej naleznete zde. Doobědnat lze maximálně den předem do 14:00 hodin. více informací...

 

 


Nabídka naši restuarace

Menu na tento týden

Pondělí - 19.6.2017

Polévky

Česnečka

Hlavní chody

Dušená kapusta, klobás, pečivo
89 Kč
Kuřecí prso s teplou máslovou zeleninou, brambory
139 Kč
Úterý - 20.6.2017

Polévky

Vývar s rýží a hráškem

Hlavní chody

Vepřový vrabec se zelím, knedlík
89 Kč
Caesar salát s kuřecím masem
139 Kč
Středa - 21.6.2017

Polévky

Brokolicový krém

Hlavní chody

Kuřecí nudličky na kari, hranolky
89 Kč
Kotleta plněná klobásou, americké brambory
139 Kč
Čtrvtek - 22.6.2017

Polévky

Pórková polévka s vejcem

Hlavní chody

Plněný paprikový lusk, knedlík
89 Kč
Filované kuřecí prso, zeleninový salátek
139 Kč
Pátek - 23.6.2017

Polévky

Zelná polévka s klobásou

Hlavní chody

Holandský řízek, vařené brambory, okurkový salát
89 Kč
Flank steak, fazolky na slanině, americké brambory
139 Kč