Menu

Bowling bar Rakovec

ideální místo pro bowling v Brně

Bowling

Hledáte kvalitní bowling v Brně? V našem Bowling baru si můžete naplno užít skvělou hru s Vašimi přáteli, kolegy nebo s rodinou. K dispozici Vám budou dvě plně automatizované bowlingové dráhy. Profesionální vybavení značky Brunswick a služby hotelu činí z Bowling baru Rakovec nejvyhledávanější místo pro bowling v Brně! Kromě zábavné hry si zde také můžete v klidu posedět a pochutnat si na našem výtečném jídle nebo využít také široké nabídky nápojů. Kapacita celého Bowling baru je až 30 osob a proto je ideálním místem pro uspořádání bowlingových turnajů, firemních večírků či rodinných oslav, s jejichž organizací Vám mile rádi pomůžeme. Přijďte si vychutnat skvělou atmosféru, během které se budete moci příjemně odreagovat. Bowlingové dráhy jsou vybaveny bočními nárazníky, díky kterým nepřijde žádná koule na zmar a hru si tak mohou užít i ti nejmenší. Postory bowlingového baru jsou nekuřácké

FIREMNÍ AKCE A VEČÍRKY

BOWLING PRO DĚTI

OSLAVY NAROZENIN A JINÉ RODINNÉ OSLAVY

BOWLINGOVÉ TURNAJE

 

  • Storno podmínky:

Provedením rezervace akceptujete příslušné storno podmínky. Rezervaci je možno zrušit nejpozději 24 hodin předem bez storno poplatků, při pozdějším zrušení rezervace bude účtován poplatek ve výši 50% z celkové ceny objednané služby. Při zrušení rezervace méně jako 12 hodin před rezervovaným termínem bude účtován poplatek ve výši 100% z celkové ceny objednané služby.

 

  • Přijímáme tyto platební způsoby:

Ceník bowlingu

Cena
PONDĚLÍ - ČTVRTEK11:00 - 15:00180,- Kč / dráha / hod
15:00 - 19:00235,- Kč / dráha / hod
19:00 - 23:00300,- Kč / dráha/ hod
PÁTEK - NEDĚLE11:00 - 15:00235,- Kč / dráha / hod
15:00 - 00:00300,- Kč / dráha/ hod
Bowling si u nás můžete objednat online. Zašlete své požadavky a my se s Vámi brzy spojíme a potvrdíme termín. Máme pro Vás dvě dráhy, kdy jedna lze využít až pro osm osob. Počet drah a čas uveďte v poznámce on-line rezervace.