Menu

Vítejte HOTEL RAKOVEC v BRNĚ

Rezervace ubytování
+420 515 908 624 +420 774 790 793 recepce@hotelrakovec.cz recepce otevřena: 7:00 - 20:00

Aktuálně

Volný termín pro Vaši svatbu

25.06.2016 - Rádi bychom Vás informovali o posledním srpnovém termínu pro uspořádání svatebního dne. Volný termín: sobota 27.8.2016.

Bazénová sezóna zahájena!

01.06.2016 - Každý den se můžete přijít slunit a příjemně osvěžit na naší terasu se slanou vodou. Využít také můžete nabídky našich domácích limonád a alkoholických či nealkoholických míchaných nápojů.

Zobrazit další aktuality

Hotel Rakovec Vás vítá

Hotel Rakovec se nachází v atraktivní lokalitě, v bezprostřední blízkosti brněnské přehrady. Nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Kromě ubytování s nádherným panoramatickým výhledem je součástí hotelu i restaurace, wellness a bowling bar. V blízkosti Brněnské přehrady se nachází nádherná okolní příroda tvořená převážně lesy, která nabízí svým návštěvníkům klidné prostředí.

Naše služby

Rozvoz denního menu

Rozvoz denního menu od 10 porcí zdarma. Při sestavování jídelních lístků vycházíme zejména z tradiční české kuchyně a dalších populárních receptů odpovídajících potřebám zákazníka. Více informaci »

Firemní akce

Prostory hotelu Rakovec jsou ideálním místem k uspořádání jakékoliv firemní akce, školení, konference nebo firemní prezentace. Využít můžete prostorný klimatizovaný konferenční sál s moderní audiovizuální technikou. Více informaci »

Ubytování

Příjemné ubytování v hotelu Rakovec Vám nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou prostorné, poskytnou Vám dostatečný úložný prostor a samozřejmostí je také ke každému pokoji vlastní moderně vybavená koupelna. Více informaci »

Venkovní nádrž se slanou vodou a dětský koutek

Během letních měsíců můžete dětem průběh pobytu zpříjemnit návštěvou dětského koutku. Také se nabízí možnost příjemného osvěžení v naší venkovní nádrži se slanou vodou. Více informaci »


Podívejte se na všechny námi nabízené služby a využijte možnosti online rezervace na našem webu. Váš Hotel Rakovec.

Zobrazit naše služby