Menu

Vítejte HOTEL RAKOVEC BRNO

Rezervace ubytování
+420 515 908 624 +420 774 790 793 recepce@hotelrakovec.cz recepce otevřena: 7:00 - 20:00

Aktuálně

Wellness den pro dva

25.08.2016 - Prožijte den v soukromí celého wellness centra a užijte si důkladnou masáž od našich masérů. Restaurace Vám dále nabídne večeři/oběd dle vlastního výběru společně s láhví vína z nabídky vín přívlastkových. Na závěr využijte možnosti odvozu drink and drive v okolí 15 km od hotelu.

Aktuální teplota vody 23 °C

10.06.2016 - Každý den se můžete přijít slunit a příjemně osvěžit na naší terasu se slanou vodou. Využít také můžete nabídky našich domácích limonád a alkoholických či nealkoholických míchaných nápojů.

Zobrazit další aktuality

Hotel Rakovec Vás vítá

Hotel Rakovec se nachází v atraktivní lokalitě, v bezprostřední blízkosti brněnské přehrady. Nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Kromě ubytování s nádherným panoramatickým výhledem je součástí hotelu i restaurace, wellness a bowling bar. V blízkosti Brněnské přehrady se nachází nádherná okolní příroda tvořená převážně lesy, která nabízí svým návštěvníkům klidné prostředí.

Naše služby

Pobytové balíčky

Akční nabídky ubytování, které Vám poskytnou skvělý relax a odpočinek za výhodné ceny. Dopřejte si chvíle pohody strávené v krásném prostředí brněnské přehrady. Více informaci »

Wellness

Příjemně strávené chvíle, během kterých si dopřejete odpočinku a relaxace. Ať už sami či se svými blízkými využijte účinků finské sauny, parní lázně či infrasauny, zaplavte si v bazénu nebo nechte tělo uvolnit příjemnou vířivou koupelí. Více informaci »

Svatby od A do Z

Využijte krásného a romantického prostředí hotelu u brněnské přehrady a svůj svatební den prožijte právě zde! Hotel Rakovec Vám poskytne dokonalý servis pro Vaši svatbu ve všech bodech. Více informaci »

Restaurace

Restaurace nabízí široký výběr tradičních i mezinárodních jídel, jedinečné sezónní speciality a pravidelnou nabídku výtečných pokrmů. Využít můžete také našich poledních menu za výhodnou cenu, které pravidelně nabízíme od pondělí do pátku. Více informaci »


Podívejte se na všechny námi nabízené služby a využijte možnosti online rezervace na našem webu. Váš Hotel Rakovec.

Zobrazit naše služby