Menu

Vítejte HOTEL RAKOVEC BRNO

Rezervace ubytování
+420 515 908 624 recepce@hotelrakovec.cz recepce otevřena: 7:00 - 20:00

Aktuálně

Mikulášská besídka

06.10.2016 - Všechny děti a rodiče zveme na tradiční mikulášskou besídku, která proběhne v pondělí 5.12. od 16:00. Připravili jsme pro Vás dílničku pro děti s tématickým programem a ty nejhodnější se mohou těšit i na mikulášskou nadílku. Těšíme se na Vás.

SILVESTR 2016

05.10.2016 - Užijte si oslavu příchodu nového roku se vší parádou na hotelu Rakovec u brněnské přehrady. Začátek silvestrovského programu v 19:00. Silvestrovský večírek s bohatým rautem, novoročním přípitkem a programem s tombolou. 

Wellness den pro dva

14.09.2016 - Prožijte den v soukromí celého wellness centra a užijte si důkladnou masáž od našich masérů. Restaurace Vám dále nabídne večeři/oběd dle vlastního výběru společně s láhví vína z nabídky vín přívlastkových. Na závěr využijte možnosti odvozu drink and drive v okolí 15 km od hotelu.

Zobrazit další aktuality

Hotel Rakovec Vás vítá

Hotel Rakovec se nachází v atraktivní lokalitě, v bezprostřední blízkosti brněnské přehrrady. Nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Kromě ubytování s nádherným panoramatickým výhledem je součástí hotelu i restaurace, wellness a bowling bar. V blízkosti Brněnské přehrady se nachází nádherná okolní příroda tvořená převážně lesy, která nabízí svým návštěvníkům klidné prostředí. 

Naše služby


Podívejte se na všechny námi nabízené služby a využijte možnosti online rezervace na našem webu. Váš Hotel Rakovec.

Zobrazit naše služby