Menu

Vítejte HOTEL RAKOVEC v BRNĚ

Rezervace ubytování
+420 515 908 624 +420 774 790 790 recepce@hotelrakovec.cz recepce otevřena: 7:00 - 22:00

Aktuálně

Grilování na nově zastřešené terase

24.05.2016 - Využijte letního počasí a přijďte si pochutnat na specialitách z grilu, připravovaných každý den od 16:00 hodin na naší nově zastřešené terase ,která nyní poskytuje ještě více prostoru a je ideálním úkrytem před ostrým sluncem.

Ohňostroje Ignis Brunensis - místenky na vyhlídkovou terasu

13.05.2016 - Užijte si ohňostroje Ignis Brunensis s ideálním výhledem z naší prostorné terasy. Slavnostní dny startujeme vždy v podvečer a těšit se můžete na výtečné speciality připravované na venkovním grilu, širokou nabídku nápojů a osvěžení ve vyhřívané nádrži se slanou vodou.

Zobrazit další aktuality

Hotel Rakovec Vás vítá

Hotel Rakovec se nachází v atraktivní lokalitě, v bezprostřední blízkosti brněnské přehrady. Nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Kromě ubytování s nádherným panoramatickým výhledem je součástí hotelu i restaurace, wellness a bowling bar. V blízkosti Brněnské přehrady se nachází nádherná okolní příroda tvořená převážně lesy, která nabízí svým návštěvníkům klidné prostředí.

Naše služby

Venkovní nádrž se slanou vodou a dětský koutek

Během letních měsíců můžete dětem průběh pobytu zpříjemnit návštěvou dětského koutku. Také se nabízí možnost příjemného osvěžení v naší venkovní nádrži se slanou vodou. Více informaci »

Pobytové balíčky

Akční nabídky ubytování, které Vám poskytnou skvělý relax a odpočinek za výhodné ceny. Dopřejte si chvíle pohody strávené v krásném prostředí brněnské přehrady. Více informaci »

Svatby od A do Z

Využijte krásného a romantického prostředí hotelu u brněnské přehrady a svůj svatební den prožijte právě zde! Hotel Rakovec Vám poskytne dokonalý servis pro Vaši svatbu ve všech bodech. Více informaci »

Dárkové poukazy

Věnujte pohodu pro Vaše nejbližší. Nejlepší dárek pro Vaše blízké nebo jako poděkování obchodním partnerům. Vyberte služby, napište věnování, služby libovolně kombinujte. Více informaci »


Podívejte se na všechny námi nabízené služby a využijte možnosti online rezervace na našem webu. Váš Hotel Rakovec.

Zobrazit naše služby