Menu

Vítejte HOTEL RAKOVEC BRNO

Rezervace ubytování
+420 515 908 624 recepce@hotelrakovec.cz recepce otevřena: 7:00 - 20:00

Aktuálně

Wellness den pro dva

14.09.2016 - Prožijte den v soukromí celého wellness centra a užijte si důkladnou masáž od našich masérů. Restaurace Vám dále nabídne večeři/oběd dle vlastního výběru společně s láhví vína z nabídky vín přívlastkových. Na závěr využijte možnosti odvozu drink and drive v okolí 15 km od hotelu.

Zobrazit další aktuality

Hotel Rakovec Vás vítá

Hotel Rakovec se nachází v atraktivní lokalitě, v bezprostřední blízkosti brněnské přehrrady. Nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Kromě ubytování s nádherným panoramatickým výhledem je součástí hotelu i restaurace, wellness a bowling bar. V blízkosti Brněnské přehrady se nachází nádherná okolní příroda tvořená převážně lesy, která nabízí svým návštěvníkům klidné prostředí. 

Naše služby

Pobytové balíčky

Akční nabídky ubytování, které Vám poskytnou skvělý relax a odpočinek za výhodné ceny. Dopřejte si chvíle pohody strávené v krásném prostředí brněnské přehrady. Více informaci »

Výživové poradenství

S přístrojem InBody nabízíme podrobnou analýzu složení Vašeho těla a následně poskytneme kompletní poradenství ohledně stravování, navrhneme vhodné cvičební a tréninkové plány. Více informaci »

Bowling

V našem Bowling baru si můžete naplno užít skvělou hru s Vašimi přáteli, kolegy nebo s rodinou. K dispozici Vám budou dvě plně automatizované bowlingové dráhy. Více informaci »

Firemní akce

Prostory hotelu Rakovec jsou ideálním místem k uspořádání jakékoliv firemní akce, školení, konference nebo firemní prezentace. Využít můžete prostorný klimatizovaný konferenční sál s moderní audiovizuální technikou. Více informaci »


Podívejte se na všechny námi nabízené služby a využijte možnosti online rezervace na našem webu. Váš Hotel Rakovec.

Zobrazit naše služby